Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Wakacje minęły bardzo szybko, a przed nami kolejny rok szkolny, nowe zadania i wyzwania.  Rozpoczynamy rok szkolny 2024/2025 !

Mamy więc nadzieję, że wszyscy wypoczęci (po wyjątkowo długich wakacjach),  z uśmiechem i energią pojawią się w szkole.

Zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego, która odbędzie się w poniedziałek – 2 września 2024 roku.

Z klasami I – III spotkamy się w budynku GOKiBP o godzinie 8.45 (msza dla tych uczniów o godzinie 8.00), natomiast z uczniami klas IV – VIII o godzinie 10.45  w Budynku B (msza dla uczniów klas starszych o godzinie 10.00).

Po wspólnej uroczystości uczniowie spotkają się z Wychowawczyniami w salach lekcyjnych – odpowiednio w Budynkach A i B.

Informacja o dowozach w dniu rozpoczęcia roku szkolnego umieszczona zostanie na stronie internetowej szkoły w zakładce „Dowozy”.

Prosimy również o systematyczne sprawdzanie komunikatów, jakie pojawiać się będą w dzienniku elektronicznym.

Do zobaczenia!

Beata Kujawa – Rutkowska