BEZPIECZNYCH WAKACJI

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

za nami kolejny rok pełen wyzwań, nauki i wspólnych osiągnięć. Rok, z którego możemy być zadowoleni i mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Teraz nadszedł upragniony moment, aby na chwilę zwolnić tempo i cieszyć się letnim wypoczynkiem.

Życzymy Wam wszystkim wspaniałych wakacji pełnych słońca, radości oraz niezapomnianych przygód. Niech ten czas będzie okazją do odkrywania nowych miejsc i zbierania pięknych wspomnień.

W każdym miejscu i w każdej sytuacji pamiętajcie jednak o bezpieczeństwie, dbajcie o siebie i o innych.

Wróćcie do szkoły we wrześniu, z nową energią, gotowi na nowe wyzwania i szkolne przygody.

Pozdrawiamy serdecznie!

Beata Kujawa – Rutkowska