ANDRZEJKI

Andrzejki obecne są w polskiej tradycji od lat. Obchodzone w Polsce od kilku pokoleń, nie tracą na popularności. To czas wspaniałej zabawy i wielu niezapomnianych emocji. Dnia 28 listopada uczniowie klas 1-3 brali udział w zabawie andrzejkowej. Na początek poznali historię wróżb andrzejkowych oraz najbardziej popularne wróżby. Czarownice i czarodziejki przeniosły uczniów w magiczny świat wróżb, czarów i różnych zabaw m. in. odgadywanie swojej przyszłości, wróżby z butów, co czeka Cię w przyszłości, przebijanie szpilką serc z imionami. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały tańce integracyjne i swawole przy muzyce. Dodatkową atrakcją dla młodszych uczniów było wyjście do pizzerii na poczęstunek. Wspólna zabawa dostarczyła wiele niezwykłych przeżyć i z pewnością na długo zostanie w pamięci. Zabawa w klasach 4-8 odbyła się 29 listopada. Była pełna radości i zabawy. Uczniowie bawili się przy fajnej muzyce, co dodawało energii i entuzjazmu do zabawy. Konkurs “Gorące krzesła” był z pewnością emocjonującym wydarzeniem, a uczniowie śpiewający swoje ulubione piosenki dodali osobistego akcentu do świętowania. Wróżby andrzejkowe, które są tradycyjną częścią tego święta, były przeprowadzane w klasach, dodając elementu tajemniczości i ekscytacji. Zabawa Andrzejkowa była udana, miła i wesoła atmosfera to coś, co na pewno zostanie zapamiętane przez uczniów na długo. To są te chwile, które sprawiają, że szkolne dni są takie wyjątkowe.