DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony 14 października to święto polskiej szkoły i wszystkich, którzy są z nią związani, a więc nauczycieli, uczniów oraz pracowników nadzoru i obsługi oświaty.  W obu budynkach naszej szkoły odbyły się z tej okazji uroczyste akademie.

W budynku B uczniowie klas IV pod opieką p. K. Maj, p. M. Lamprycht i p. R. Albina przygotowali krótki program artystyczny. Przedstawili scenkę z życia szkoły, wyrecytowali wiersze i zaśpiewali piosenki. Były miłe życzenia i piękne kwiaty oraz podziękowania za przekazaną wiedzę. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami p. J. Chojnowską oraz p. A. Zarębską obdarował nauczycieli różyczkami wykonanymi w drukarce 3D oraz zrobił ciekawe dekoracje. Na zakończenie dziewczęta z klas VIII zaprezentowały taniec, który zachęcił wszystkich do zabawy dyskotekowej.