Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Rozpoczynamy rok szkolny 2023/2024! Przed nami nowe zadania i wyzwania. Wakacje w tym roku były wyjątkowo długie, a pogoda dopisała. Mamy więc nadzieję, że wszyscy wypoczęci i z wielką energią pojawią się w szkole.

Zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego, która odbędzie się w poniedziałek – 4 września 2023 roku.

Z klasami I – III spotkamy się w budynku GOKiBP o godzinie 9.00 (msza dla tych uczniów o godzinie 8.00), natomiast z uczniami klas IV – VIII o godzinie 10.00 w Budynku B (msza dla uczniów klas starszych o godzinie 9.00).

Po wspólnej uroczystości uczniowie spotkają się z Wychowawczyniami w salach lekcyjnych.

Informacja o dowozach w dniu rozpoczęcia roku szkolnego umieszczona zostanie na stronie internetowej szkoły w zakładce „Dowozy”.

Do zobaczenia!

Beata Kujawa – Rutkowska