BIEGI PO ZDROWIE

6 czerwca najmłodsza grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział masowych BIEGACH PO ZDROWIE zorganizowanych pod patronatem Samorządu Uczniowskiego klas I-III. Głównym celem zawodów była popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu oraz rozwijanie u dzieci umiejętności sportowego rywalizowania i kibicowania. Biegi poprzedził występ szkolnych mażoretek.  To 26- osobowa grupa dziewcząt, które choć trenują dopiero od miesiąca swym pokazem zachwyciły publiczność. Zawody odbyły się w sześciu kategoriach na dystansie 100, 200 i 300 m, w zależności od wieku uczestników. Wszyscy rywalizowali w duchu fair-play, a na mecie ze smakiem zajadali dorodne truskawki i czereśnie. Zdobywcy czołowych miejsc nagrodzeni zostali medalami ufundowanymi przez Samorząd Uczniowski klas I-III. To było prawdziwe święto sportu!