,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak

Dzień Dziecka w naszej szkole stał się okazją do wspaniałej zabawy oraz rywalizacji  sportowej. Z samego rana uczniowie klas I-III spotkali się w sali gimnastycznej na niecodziennej lekcji pt. „ POCZUJ CHEMIĘ DO FIZYKI” podczas której uczestniczyli w ciekawych eksperymentach z dziedziny fizyki i chemii, zabawach z gazami oraz konkursach sprawnościowych. Później Samorząd Uczniowski klas I-III zaprosił wszystkich do udziału w zabawach podwórkowych. W tym samym czasie starsi uczniowie wzięli udział w różnych konkurencjach sportowych na murawie stadionu.

Po wyczerpujących zabawach i zmaganiach sportowych wszyscy z ochotą zjedli hot-dogi ufundowane przez szkolną Radę Rodziców, a niektórzy pod opieką wychowawców wybrali się na pyszne lody!

Miłą niespodzianką dla wszystkich dzieci były piękne laurki i kartki z życzeniami przygotowane przez nauczycieli.

Nasi Wychowankowie będą z pewnością miło wspominać ten dzień.