BAL KARNAWAŁOWY

W dniu 26 stycznia 2023 r. w budynku A naszej szkoły odbył  się Wielki Bal Karnawałowy uczniów klas I – III. Uczniowie wcześniej udekorowali salę gimnastyczną na tę okazję oraz pomogli wykonać elementy potrzebne do karnawałowej foto – budki. Przy dźwiękach muzyki dyskotekowej wspólnie bawiliśmy się na parkiecie kolorowo ustrojonej sali balowej oraz robiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia w foto – budce. Dzieci w kostiumach postaci z bajek i kreskówek, brały udział w konkursie na najoryginalniejsze przebranie ogłoszonym przez Samorząd Uczniowski klas I-III. Zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. W salach lekcyjnych czekał na uczniów słodki poczęstunek i napoje. Na ciepły posiłek udaliśmy się do pobliskiej pizzerii „105”, gdzie delektowaliśmy się pyszną pizzą.