WYCIECZKA DO POZNANIA

W dniu 16 maja klasy trzecie odbyły wycieczkę do Poznania. Uczniowie zwiedzali Stadion Lecha, m.in. szatnię, w której przebierają się zawodnicy, siadali na ławkach rezerwowych, byli w loży prezydenckiej, z której mecz oglądają właściciele i prezesi Klubu oraz zaproszeni goście oraz przede wszystkim na żywo zobaczyli ogromne boisko i trybuny. Następnie bawiąc się w detektywów dzieci odkrywały zabytki  Starego Miasta: Fontannę Neptuna i Prozepiny, Bamperkę, Pałac Mielżyńskich i Działyńskich, Basztę. Spacerowały wzdłuż murów zamkowych na Wzgórze Przemysława do Zamku Królewskiego, a oczywiście punktem kulminacyjnym były koziołki i hejnał o godzinie 12.00 na Starym Rynku. Na koniec przemieszczając się kolejką obserwowały w ZOO zwierzęta egzotyczne. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, chętnie i z wielką ekscytacją opowiadali wrażenia z wycieczki.