POMOC DLA UKRAINY

Drodzy rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie

DZIĘKUJEMY!

za włączenie się do akcji „Razem z Ukrainą”.

W zbiórce wzięły udział wszystkie klasy Szkoły Podstawowej w Babiaku oraz nauczyciele i pracownicy. Zainteresowanie dobroczynnością było bardzo duże. Dla Ukrainy ma to szczególne znaczenie, jest to dowód naszej solidarności. Wszystkie gesty z naszej strony dodają otuchy mieszkańcom oraz uchodźcom z Ukrainy w tym trudnym dla nich czasie.
W środę (2 marca) przekazaliśmy zebrane towary do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, skąd trafiły na Ukrainę.

W pomoc dla Ukrainy włączyli się również mieszkańcy Brzezia, wśród których są rodzice naszych uczniów. Do zorganizowanego przez nich transportu i zbiórki odzieży dołączyli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Organizatorom za podjęte działania. 

image_2022_03_06T13_20_34_374Z