PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE

Boże Narodzenie to czas ciepła i spokoju oraz radosnych spotkań. Taki właśnie bożonarodzeniowy nastrój zapanował w naszej szkole. W ten magiczny czas przenieśliśmy się 22 grudnia  podczas Jasełek przygotowanych przez klasy VI. Przedstawienie bożonarodzeniowe najpierw obejrzeli uczniowie klas I-III, a następnie nasi aktorzy wystąpili przed pozostałą częścią społeczności szkolnej. W tym roku przedstawienie okraszone było jak zwykle kolędami. Były sceny humorystyczne, ale także zmuszające do chwili zadumy nad przemianą, jakiej może doświadczyć każdy człowiek podczas Bożego Narodzenia. Po zakończonym przedstawianiu rozpoczęło się wspólne kolędowanie. Pani Dyrektor oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim zebranym świąteczne życzenia. Tak wspólnie spędzony czas daje możliwość integracji społeczności szkolnej, a przede wszystkim uczy dzieci miłości i szacunku do tradycji świąteczno – religijnych.