Miły prezent dla naszej szkoły

Pan Janusz Palma – syn budowniczego i pierwszego kierownika Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Babiaku podarował nam dwa obrazy, które zawieszone zostały zgodnie z wolą Darczyńcy w budynku „dawnej” szkoły. Aktualnie szkoła mieści się w dwóch lokalizacjach: Budynek A („dawna” szkoła) przy ulicy Poznańskiej 5. W budynku tym odbywają zajęcia uczniowie klas I – III (I piętro), a dolną kondygnację (parter) zajmuje Samorządowe Przedszkole w Babiaku. Uczniowie klas IV – VIII odbywają zajęcia w Budynku B, zlokalizowanym przy ulicy Poznańskiej 22a. Pięknie oprawione obrazy w stylowych ramach wyeksponowane zostały na korytarzu górnym, gdzie również znajduje się Kącik Patrona Szkoły – Mikołaja Kopernika.

W imieniu całej społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy za przekazany prezent.