PASOWANIE NA UCZNIA

W dniu 4 września 2023 r., wraz z uroczystym rozpoczęciem roku szkolnego 2023/24, w naszej szkole odbyło się wielkie wydarzenie. Najmłodsi uczniowie, przyjęci w tym dniu do uczniowskiej braci, złożyli uroczyste ślubowanie naszej szkole. Zaproszeni rodzice, goście i sami uczniowie z niewątpliwym przejęciem czekali na ten moment. Pomimo, iż dla pierwszaków było to pierwsze publiczne wystąpienie na scenie, wszyscy świetnie podołali powierzonemu zadaniu. Nowi uczniowie wraz  z wychowawczyniami –  p. Kingą Stempińską (klasa 1a) i p. Mileną Stasiak (klasa 1b), wspaniale zaprezentowali się podczas wystąpienia na scenie. Uczniowie uroczyście ślubowali, aby godnie reprezentować szkołę i rzetelnie wywiązywać się z obowiązków ucznia. Dyrekcja szkoły – Pani Beata Kujawa – Rutkowska oraz Pani Maria Kubska tradycyjnym, wielkim ołówkiem pasowały dzieci na uczniów klas pierwszych. Wszyscy żacy wspaniale prezentowali się w biretach, a na pamiątkę otrzymali kolorowe teczki i pamiątkowe linijki z dedykacją.