DO WIDZENIA SZKOŁO!!!

Dzień 27 czerwca był ostatnim dniem roku szkolnego 2013/2014. Dziś uczniowie i nauczyciele spotkali się by zebrać plony swej całorocznej pracy. Pani Dyrektor podsumowując działalność dydaktyczno – wychowawczą szkoły w minionym roku, podkreśliła liczny udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych. W dniu zakończenia roku szkolnego uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu zostali uhonorowani dyplomami i tarczami wzorowego ucznia. Wręczono je 87 uczniom. 13 absolwentów kończących szkołę podstawową otrzymało dyplom i tytuł „Prymusa Szkoły”. Uczniom osiągającym sukcesy w różnorodnych konkursach i zawodach sportowych wręczono nagrody książkowe i okolicznościowe medale. Tytuł „NAJBARDZIEJ USPORTOWIONEJ KLASY” w grupie klas I – III zdobyła klasa Ia, a w grupie klas IV – VI klasa VIa. Dyrekcja szkoły oraz Samorząd Uczniowski skierowali również słowa podziękowań w stronę nauczycieli za ich trud i poświęcenie w codziennej pracy. Wszyscy w radosnym nastroju udali się na zasłużony wypoczynek.

E. S.