BIEGI PAMIĘCI

Czerwcowe Biegi Pamięci klas I – III uroczyście zakończyły Sportowy Rok Szkolny 2013/2014 w naszej szkole. Tradycyjnie te zawody poświęciliśmy pamięci wszystkich zmarłych dzieci i pracowników naszej szkoły. Jak na Szkolne Igrzyska Sportowe przystało, biegi poprzedzone zostały wysłuchaniem hymnu państwowego, a także krótką częścią artystyczną. Dziewczęta klas starszych przedstawiły układy gimnastyczne, Po czym przystąpiono do rozgrzewki i przeprowadzenia poszczególnych konkurencji biegowych. W tegorocznych Biegach Pamięci wzięło udział 86 zawodników, w tym 34 dziewczęta i 52 chłopców. Na zakończenie uroczystości odbyła się dekoracja medalami ufundowanymi przez Uczniowski Klub Sportowy „Kometa”, działający przy naszej szkole. Najszybsi biegacze byli oklaskiwani na podium. W tych sportowych zmaganiach każdy uczestnik był bardzo ważny, ponieważ wszyscy zdobywali punkty do tabeli współzawodnictwa o tytuł „Najbardziej usportowionej klasy”

B. S.