DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO

14 lutego 2023 r. obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego – patrona miłości. W tym dniu w naszej szkole panował wspaniały nastrój, przepełniony miłością, przyjaźnią i sympatią. By podkreślić wyjątkowość tego dnia nauczyciele i uczniowie ubrali się na czerwono. Dzieci wykonały gazetkę z walentynkowymi akcentami. A w czasie zajęć poznały historię Święta Zakochanych. Czas spędzony w szkole obfitował w różnorodne zabawy i tańce. Zorganizowano w klasach Pocztę Walentynkową. Każdy miał możliwość przesłać wybranej osobie walentynkę z wyrazami przyjaźni, koleżeństwa bądź miłości. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane. Wielu zdobyło się na choćby drobny gest, aby obdarzyć kogoś sympatią. Podobnie jak w latach ubiegłych Samorząd Uczniowski przygotował dla każdego słodki upominek. Taki dzień to okazja do okazywania sobie serdeczności, ciepła oraz szacunku. Mimo, że 14 lutego przypada tylko raz w roku, nasi uczniowie doskonale wiedzą, że walentynki powinniśmy obchodzić każdego dnia, darząc się wzajemnym szacunkiem, życzliwością i przyjaźnią.