WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS I-III

Dnia 22 września 2022 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego klas I-III. Do wyborów zgłosiło się 7 kandydatów z klasy  3a i 3b. Wcześniej przygotowali oni plakaty wyborcze i zaprezentowali swój program przed społecznością szkolną. Specjalnie powołana komisja wyborcza przygotowała urnę oraz karty wyborcze i przeprowadziła tajne głosowanie w poszczególnych klasach. Po zliczeniu głosów pod nadzorem opiekunów SU, komisja wyborcza sporządziła komunikat wyborczy, który odczytano w każdej klasie. Największą liczbę głosów, ku zadowoleniu większości wyborców, uzyskał Adam Rudowicz z klasy 3a, który objął funkcję Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego klas I – III, Klaudia Kałużna została Zastępcą Przewodniczącego, zaś Dominik Lewandowski z klasy 3b – Skarbnikiem. Pozostali kandydaci: Jennifer Iwańska, Julia Nadolska, Lilianna Polichnowska oraz Mikołaj Strzelecki weszli w skład Zarządu SU. Gratulujemy!