PIELGRZYMKA DO LICHENIA

W dniu 27 września uczniowie klas ósmych wraz z opiekunami: p. M. Krygier, p. K. Maj i p. E. Gołębiewską uczestniczyli w diecezjalnej pielgrzymce młodzieży do Lichenia. Spotkanie przebiegało pod hasłem „Posłani w pokoju Chrystusa”. Uczniowie powierzyli Maryi kolejny etap w szkole oraz przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W licheńskiej świątyni młodzież mogła także skorzystać z sakramentu pokuty. Ewangelizacja prowadzona była przez Gdańską Szkołę Nowej Ewangelizacji, której akompaniował zespół Maksymalni zachęcając do wspólnego śpiewu. O godzinie 12.00 rozpoczęła się uroczysta Msza Św. , której przewodniczył Ks. Bp Krzysztof Wętkowski ordynariusz diecezji włocławskiej. Pielgrzymka  była okazją do integracji i wniosła wiele duchowej radości.