ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

wakacje

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Kończymy rok szkolny 2020/2021. Kolejny rok inny niż wszystkie. Warunki, w jakich przyszło nam uczyć się i pracować były trudne, ale dzięki współpracy nas wszystkich udało się nam ten rok szczęśliwe zakończyć. Mimo wielu różnego typu trudności udało się nam zrealizować wszystkie zadania szkoły, a nasi uczniowie dobrze się spisali i uzyskali wyjątkowo wysokie wyniki.

Był to jednak rok, w trakcie którego nie tylko mierzyliśmy się z trudnościami, ale również rozwijaliśmy się i pozyskiwaliśmy nowe umiejętności. Wszyscy byliśmy cierpliwi i wytrwali. Udało się nam odnaleźć w nowych warunkach i dobrze poradzić sobie z pojawiającymi się problemami.

Przed nami zasłużone wakacje. Wszyscy bardzo na nie czekaliśmy. Skończyły się pewne ograniczenia związane z pandemią, możemy już korzystać z wielu atrakcji i miło spędzać czas. Zawsze bądźmy jednak odpowiedzialni i nie zapominajmy o zasadach higieny oraz bezpieczeństwa. Koronawirus nadal jest z nami i chociaż w pewien sposób do niego przywykliśmy, to nadal musimy się przed nim chronić. Zdrowie jest dla nas wszystkich najważniejsze.

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były szczęśliwe i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i każdej radosnej chwili.

Naszym Absolwentom życzymy szczęśliwej drogi w przyszłość, spełnienia marzeń i planów, a na tej nowej drodze samych życzliwych ludzi. Odważnie ruszajcie w świat!

Wszystkim życzymy radosnych, beztroskich, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.Wierzymy, że po wakacjach wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach.

                                                         Pozdrawiamy serdecznie

                                                         Beata Kujawa – Rutkowska

                                                         Maria Kubska