KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Przedstawiamy komunikat Ministerstwa Edukacji i Nauki dotyczący powrotu do szkół kolejnych klas. Zaczynamy od klas I – III. Wszystkie klasy z pierwszego etapu edukacyjnego wracają do nauki w formie stacjonarnej. W kolejnych tygodniach mają powrócić klasy IV – VIII – początkowo w trybie hybrydowym, a następnie stacjonarnym. Szczegóły w tym zakresie przekazywać będziemy na bieżąco poprzez wychowawców poszczególnych klas.

Bardzo cieszymy się, że sytuacja poprawia się, ale nie zwalnia nas to z obowiązku zachowania ogromnej ostrożności i przestrzegania wszystkich ustalonych w szkole zasad. Mamy nadzieję, że pozwoli nam to chociaż przez kilka tygodni pracować w systemie stacjonarnym. Bardzo prosimy o zrozumienie i wsparcie naszych działań. Na chwilę obecną obowiązuje nadal ustalona i wprowadzona procedura postępowania w szkole (opublikowana jest również na naszej stronie internetowej).

Liczymy, że nasze wspólne wysiłki przyniosą efekty i już niedługo wszyscy powrócimy do „normalności”.

Treść komunikatu MEiN znajduje się pod linkiem:

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w szkole !