KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w związku z sytuacją epidemiczną w naszym województwie od 26 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół. Wszyscy uczniowie nadal realizują nauczanie w systemie zdalnym.

To plan na kolejny tydzień, do 2 maja. Decyzje, jak będzie wyglądała nauka w szkołach w maju poznamy pod koniec kwietnia.