KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Na podstawie Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 do 25 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół. Wszyscy uczniowie nadal realizują nauczanie w systemie zdalnym.

Ponownie przypominamy o odpowiedzialnym zachowaniu i stosowaniu zasad mających na celu bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich. Wiosenna pogoda sprzyjała będzie częstszym wyjściom z domu i spędzaniu większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Nie zwalnia to nas od zachowania obowiązujących zasad, w tym dotyczących dystansu, noszenia maseczek oraz częstego mycia oraz dezynfekcji rąk. Bądźmy rozważni w każdym miejscu, w którym przebywamy.