ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy Nauczycielom, Pracownikom, Uczniom i Waszym Rodzinom, a także Wszystkim, którzy wspierają pracę naszej szkoły, aby ten świąteczny czas napełnił serca radością i nadzieją. Aby chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężać wszelkie trudności. Życzymy dużo zdrowia, ale też optymizmu i wytrwałości w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Niech budząca się do życia wiosna pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość, a wzajemna życzliwość i zrozumienie pomaga w codziennych zmaganiach.

Pozdrawiamy serdecznie

Beata Kujawa – Rutkowska