ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych całej Społeczności Szkolnej, Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom, a także Rodzicom, Przyjaciołom Szkoły i wszystkim, którzy z naszą szkołą współpracują, życzymy przede wszystkim dużo zdrowia i spokoju, jak również nadziei, że uda nam się wspólnie pokonać wszystkie trudności i problemy.
Niech te Święta będą dla wszystkich czasem wyciszenia, ale też wiary, że nadejdzie czas, w którym znowu się spotkamy i wspólnie cieszyć będziemy się ze zwykłych, codziennych czynności.
Życzymy też dużo cierpliwości, zrozumienia i zwykłej, ludzkiej życzliwości. Niech nigdy nie opuszcza nas nadzieja na lepszy czas.