DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole miały miejsce w środę, 16 października. Uświetniła je uroczysta akademia w sali Gminnego Ośrodka Kultury. Na scenie zaprezentowali się uczniowie klas trzecich i czwartych, którzy pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali dla świętujących  pracowników oświaty humorystyczny koncert życzeń.

Niezwykle trafne i pełne dowcipu słowa podziękowań i szczerych życzeń popłynęły zarówno do nauczycieli, jak  i do pracowników administracji i obsługi. Wyrazem wdzięczności za ich trud i troskę były dedykowane im wiersze, piosenki, oraz układ taneczny w wykonaniu dziewcząt, który zachwycił widownię. Całe widowisko uatrakcyjniły efekty sceniczne, multimedia oraz gra świateł. Wszyscy świętujący pracownicy szkoły oprócz kwiatów obdarowani zostali niezwykle oryginalnymi upominkami. Młodzi artyści za swój trud zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz slowami uznania ze strony dyrekcji i nauczycieli.

Elżbieta Stawicka