DZIEŃ CHŁOPAKA W WARTOWNI KONIN I W SZKOLE

W związku ze zbliżającym się Dniem Chłopaka, wychowawcy klas trzecich w porozumieniu z rodzicami zorganizowali wyjazd do największej w Wielkopolsce sali zabaw WARTOWNIA w Koninie. Do udziału we wspólnej zabawie zaproszono również kilkunastu pierwszoklasistów. A zabawa była wspaniała!

Dzieci miały do dyspozycji cztery ciekawie zaaranżowane poziomy wypełnione atrakcjami. Tajemnicze labirynty i tunele, ogromne zjeżdżalnie, trampoliny, baseny z kulkami,  karuzele, autodrom i sala wypełniona klockami sprawiły, że czas mijał niepostrzeżenie. Do tego bardzo miła i troskliwa obsługa oraz smaczne przekąski! Dzieci były zachwycone i po ponad trzech godzinach zabawy niechętnie opuszczały ten „raj”, obiecując, że na pewno doń wrócą.

30 września dziewczęta z wszystkich klas wręczyły swoim kolegom drobne upominki i złożyły serdeczne życzenia z okazji ich święta.

Elżbieta Stawicka