WITAJ WIOSNO!

„Marzanno, marzanno, ty zimowa panno! My ciebie żegnamy, a wiosnę witamy!” – 21 marca z tym radosnym okrzykiem witaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie i nauczyciele w różnokolorowych, ciekawych strojach z wiosennymi symbolami w dłoni i uśmiechem na twarzach paradowali ulicami Babiaka.

Nasze piosenki i okrzyki rozbrzmiewały głośno i daleko, wzbudzając podziw i zainteresowanie mieszkańców. Pamiętaliśmy też o bezpieczeństwie naszych podopiecznych, a przemarsz zabezpieczała policja. Paradę wiosenną zakończyliśmy pamiątkowymi zdjęciami na boisku szkolnym. Dziękujemy rodzicom za wielkie zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu swoim pociechom pomysłowych, kolorowych przebrań , w których mogły zaprezentować się w Pierwszym Dniu Wiosny.

Dorota Nowak