DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

„Bo nauczyciel jest kapitanem, co na okręcie dookoła świata płynie wraz z nami przez szkolne lata” takie motto towarzyszyło tegorocznym obchodom Dnia  Edukacji Narodowej w naszej szkole.Uroczysty apel z tej okazji odbył się w dniu 17 października w sali gimnastycznej, która na ten dzień przybrała odświętny wygląd. Młodzi artyści humorystycznymi scenkami pt. „ Jeden dzień z życia szkoły” obrazującymi ciężką pracę nauczycieli oraz wyśpiewanymi życzeniami dla całego grona pedagogicznego szkoły, uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych pedagogów. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Przygotowania uczniów klasy Vb trwały od kilku tygodni, pod czujnym okiem nauczycieli prowadzących pani Aleksandry Szudzik, pani Anny Szkopkowskiej oraz pana Romana Albina.

Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania. Pani wicedyrektor szkoły Maria Kubska podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi za pracę i zaangażowanie w życie szkoły.

Aleksandra Szudzik