INFORMACJE DOTYCZĄCE ROKU SZKOLNEGO 2018/19

W roku szkolnym 2018/2019 organizacja zajęć dla uczniów nie ulega zmianie: uczniowie klas I – V odbywać będą zajęcia w Budynku A (ul. Poznańska 5), natomiast uczniowie klas VI – VIII oraz III gimnazjum w Budynku B (ul. Poznańska 22a).

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w następującym porządku:

– godzina 9.00 – uczniowie klas I – V – sala Gminnego Ośrodka Kultury,

– godzina 11.00 – uczniowie klas VI – VIII i III gimnazjum – Budynek B.

Msze św. dla uczniów odpowiednio o godzinie 8.00 (I-V) i o godzinie 10.00 (VI – VIII i IIIG).

Dowóz uczniów w tym dniu wg dotychczasowych zasad, w godzinach obowiązujących w poprzednim roku szkolnym – wszyscy przyjeżdżają na godzinę 8.00.

Odwóz uczniów po zakończonej uroczystości :

– około godziny 10.30 – uczniowie klas I – V,

– około godziny 12.00 – uczniowie klas VI- VIII i III gimnazjum.

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klas pierwszych rozpoczną naukę w trzech oddziałach. Zapraszamy rodziców uczniów klas pierwszych do sekretariatu szkoły w celu sprawdzenia, do którego oddziału dziecko będzie uczęszczać. Z uwagi na zasady wynikające z przepisów RODO nie możemy wywiesić imiennej listy uczniów na tablicy informacyjnej.

Organizacja dowozów i odwozów ulega zmianie od dnia 4 września 2018  (wtorek). Zmianie ulegnie kolejność i godziny dowozów, trasy pozostają bez zmian. O szczegółach poinformujemy uczniów w dniu rozpoczęcia roku szkolnego. Informacje wywieszone zostaną również na tablicach ogłoszeniowych w obydwu budynkach.

Szczegółowe informacje na temat nowego roku szkolnego i innych spraw dotyczących pracy szkoły można uzyskać w sekretariatach szkoły działających  w obydwu budynkach, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 (Budynek A) i od 7.00 do 15.00 (Budynek B).