DZIEŃ CHŁOPAKA

29 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka.    Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego klas I-V w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste spotkanie z tej okazji. Dziewczynki złożyły serdeczne życzenia swoim kolegom i obdarowały ich słodyczami.

Obejrzyj prezentację z okazji Dnia Chłopaka

Miłą niespodziankę dla całej społeczności szkolnej przygotowała pani Kamila Łojewska, która kilka dni wcześniej przy współpracy z wychowawcami nagrała życzenia od dziewczynek dla chłopców ze swoich klas. Jako pierwsza na ekranie pojawiła się pani dyrektor Beata Kujawa – Rutkowska, życząc chłopcom ,,wielkiego koszyka piątek i szóstek”. Po obejrzeniu nagrania wszyscy zebrani odśpiewali piosenkę zadedykowaną chłopcom. Mając na uwadze jakże ważny dla zdrowia ruch, organizatorki przygotowały układ taneczny do znanej piosenki, którą uwielbiają nasi uczniowie. Całą uroczystość zakończyła pani v-ce dyrektor Maria Kubska ogłaszając, iż dziś wszyscy chłopcy są pod ,,ochroną” i nie będą odpytywani.

Kamila Łojewska