TEGOROCZNY DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole przebiegał w atmosferze zabawy, rozrywki oraz sportowej rywalizacji.

Młodsze dzieci rozpoczęły ten dzień „na sportowo” uczestnicząc w Szkolnych Biegach Pamięci. W tym roku wzięło w nich udział 98 osób, w tym 37 dziewcząt i 61 chłopców. Na zakończenie sportowych zmagań odbyła się dekoracja medalami, najszybsi biegacze byli oklaskiwani na podium. W Biegach Pamięci każdy uczestnik był bardzo ważny, ponieważ wszyscy startujący zdobywali punkty do tabeli współzawodnictwa o tytuł „Najbardziej usportowionej klasy”. Kolejnym punktem obchodów Dnia Dziecka był udział w przedstawieniu teatralnym pt. „Pasażerowie Lokomotywy” przygotowanym przez uczniów klas piątych i szóstych pod kierownictwem p. Agnieszki Modelskiej. Po przedstawieniu wszyscy nauczyciele weszli na scenę i, po przekazaniu życzeń w formie wiersza, zaśpiewali dzieciom tradycyjne „STO LAT”. W grupie klas starszych zorganizowany został jeszcze mecz towarzyski piłki siatkowej NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE, który odbył się na boisku „Orlik”. Spotkanie tych dwóch zespołów dostarczyło wielu silnych emocji i dużo radości a także pozwoliło dzieciom dostrzec nauczycieli w innej, niecodziennej sytuacji. Dzień Dziecka w szkole zakończyła wspólna dyskoteka.

ALE SIĘ DZIAŁO, ALE SIĘ DZIAŁO !!!

Barbara Szczepaniak