Aktualności sportowe

08.03.16r.  – I miejsce  Natalia Sarniak (5a), I miejsce  Bartosz Łukaszewski (6a) w GMINNYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

27.02.16r.  – Joanna Grabowska (6b) II miejsce i Patryk Gmur (5a) III miejsce w GMINNYM OTWARTYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO  o PUCHARY i NAGRODY  STOWARZYSZENIA  babiak21

07.12.15r.MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY na ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM w Brdowie: DZIEWCZĘTA:  I m.  Oliwia Pacześna (6b) II m.  Amelia Rybicka (6a), III m.  Kamila Bączkowska (6) IV m.  Martyna Wojda (6a)  CHŁOPCY: I m. Tomasz Fraszczyński (6b)  III m.  Bartosz Bączkowski (6b) IV m.  Filip Woźniak (6b)

12.10.15r . – I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU KOLSKIEGO w TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWYM w Przedczu:  Joanna Grabowska – 6b,  Martyna Wojda – 6a, Natalia Sarniak – 5a

23.06.15r  –  I miejsce zespołu dziewcząt oraz I miejsce zespołu chłopców  w GMINNYM  TURNIEJU  PIŁKI  RĘCZNEJ

27.04.15 r. III miejsce zespołu dziewcząt oraz III miejsce zespołu chłopców  w  MISTRZOSTWACH  POWIATU KOLSKIEGO w  CZWÓRBOJU  LEKKOATLETYCZNYM  (w Przedczu)

 15.04.15 r.III  miejsce zespołu chłopców  w etapie powiatowym piłki nożnej   w  WIELKOPOLSKIM  TURNIEJU  ORLIKA  (w Kole)

02.12.14 r.I miejsce zespołu chłopców w etapie powiatowym w XV  TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION  o PUCHAR  TYMBARKU

24.06.14 r.I miejsce dziewcząt oraz II miejsce chłopców w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej

07.05.14 r.II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

30.04.14 r. I miejsce dziewcząt oraz II miejsce chłopców w Gminnych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym

11.04.14 r.III miejsce chłopców w etapie powiatowym piłki nożnej w TURNIEJU ORLIKA 2014

10.04.14 r. III miejsce Gabrieli Łukaszewskiej w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

28.03.14 r.I miejsce zespołu chłopców w etapie powiatowym w XIV TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION o PUCHAR  TYMBARKU

10.03.14 r.I miejsce Julii Pareckiej w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

27.02.14 r.III miejsce zespołu chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej (MOSiR w Kole)

28.10.13 r.III miejsce Julii Pareckiej i Pauliny Nadolskiej w Mistrzostwach  Powiatu w Tenisie Stołowym Drużynowym w Przedczu.

28.10.13 r.  – I miejsce dziewcząt w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego w kategorii szkół podstawowych

22.09.13 r.  – Gabriela Łukaszewska zajęła I miejsce w XXXIII Biegu Warciańskim

24.06.13 r.I miejsce dziewcząt w turnieju piłki ręcznej szkół z Gminy Babiak
I miejsce chłopców w turnieju piłki ręcznej szkół z Gminy Babiak

12.06.13 r. –  Aleksandra Modelska zajęła I miejsce w rywalizacji gminnej na ergometrze wioślarskim Filip Adamczewski zajął I miejsce w rywalizacji gminnej na ergometrze wioślarskim Oliwia Malec zajęła II miejsce w rywalizacji gminnej na ergometrze wioślarskim Julia Kupsik zajęła III miejsce w rywalizacji gminnej na ergometrze wioślarskim Szymon Kwiatkowski zajął III miejsce w rywalizacji gminnej na ergometrze wioślarskim

07.05.13 r.I miejsce dziewcząt oraz I miejsce chłopców w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym

15.04.13 r.Bartosz Nowakowski zajął I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

21.02.13 r. - Szymon Kwiatkowski zajął III miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

25.02.13 r.Martyna Wojciechowska zajęła III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym