ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Szanowni Państwo, przed nami czas Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji wszystkim Nauczycielom, Pracownikom, Uczniom, jak również Rodzicom, Przyjaciołom Szkoły i wszystkim, którzy z nami współpracują, życzymy miłej, rodzinnej świątecznej atmosfery. Niech wspólnie spędzony czas chociaż na chwilę pozwoli zapomnieć o troskach i kłopotach codziennego dnia. Wszystkim życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, optymizmu i pogody ducha. Życzymy też, aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł wszystkim wiele radosnych i szczęśliwych chwil. Niech spełnią się wszystkie świąteczne życzenia, a los sprawi, że wszystko układać się będzie po naszej myśli. Niech życzliwość i zrozumienie towarzyszą nam każdego dnia, pozwalają przezwyciężać wszelkie trudności i codziennie dają nadzieję na lepsze jutro. Tego wszystkim Państwu i sobie życzymy.

Pozdrawiamy serdecznie

Beata Kujawa – Rutkowska