KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym
„Cztery pory roku”

Wykorzystajcie swoje telefony komórkowe lub aparaty fotograficzne do robienia ciekawych zdjęć w poszczególne pory roku.

Regulamin konkursu fotograficznego „Cztery pory roku”

1. Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski
  2. Konkurs rozpoczyna się w październiku a jego zakończenie przewidujemy w czerwcu.
  3. W konkursie może brać udział każdy uczeń.
  4. Celem konkursu jest promowanie walorów przyrodniczych  naszego najbliższego otoczenia.
  5. Nagrodzone prace będą zaprezentowane na kanale You Tube naszej szkoły, przewidujemy także nagrody dla 3 najlepszych prac.
  6. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie cztery zdjęcia. Każde zdjęcie do jednej kategorii: wiosna, lato, jesień, zima.
  7. Fotografie powinny być wykonane samodzielnie, muszą być pracami autorskimi. Wyklucza się prace tworzone wspólnie (współautorstwo).
  8. Zdjęcia muszą być zapisane w formacie JPG
  9. Nie zezwala się na stosowanie fotomontaży polegających na łączeniu elementów zdjęcia pochodzących z różnych plików.
  • Nadesłane fotografie należy opisać według następującego wzoru: Imię_Nazwisko_klasa _Tytuł-zdjęcia.
  • Pozostałe informacje będą udzielane na bieżąco.

Zapraszamy do fotografowania: SU