DZIEŃ CHŁOPCA 2021

Dnia 30 września 2021 r. , jak corocznie uczniowie w klasach I – III obchodzili Dzień Chłopca. Dzieci świętowały ten dzień we własnych klasowych gronach. Dziewczynki z poszczególnych klas obdarowały swoich klasowych kolegów drobnymi upominkami, wśród których pojawiły się między innymi: krawaty z dedykacjami i tytułem „Super Chłopaka”, medale, personalizowane kubki i podświetlane długopisy z imionami chłopców oraz słodycze. Natomiast klasy drugie zamiast prezentów, postanowiły wybrać się na wyjazd do sali zabaw „Smokolandia” w Kole. W ramach wdzięczności, chłopcy obczęstowali swoje koleżanki słodkimi łakociami. Natomiast kandydatki do Samorządu Uczniowskiego z klas trzecich postanowiły osłodzić dzień wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, składając życzenia, i częstując wszystkich cukierkami.